Logo 5semen.cz
0
0
Garance Nejlepší ceny

Cajun

Chilli Seeds

Dostupnost: Skladem
Varianty:
2,00

Zboží bude expedováno do 24 hodin

Charakteristika
Název: Cajun
Balení: 1g
Oficiální výrobce: Chilli Seeds
Popis produktu

Tak, jako vám rádi přinášíme autentické chilli na vaření vašich oblíbených pokrmů, tak vám nyní s radostí přinášíme autentickou Cajunskou směs z Lousiany.

Cajunské koření pro nás znamená mix dobrých chutí, doprovázených mírným nakopnutím, ale ve všech ohledech jemným. Můžete jej použít do pokrmu dle vaší volby, k čemukoliv s masem a zeleninou a především do Cajunské krevetové polévky nebo Cajunských krevet.

Pro rychlé kuřecí kebaby namarinujte 250g kuřecího masa nakrájeného na kostičky, přidejte šťávu z citronu, 2-3 lžičky kořenící směsi, nechte v lednici na 48 hodin (klidně i déle, bude to jen lepší)  a poté osmažte do zlatova. Servírujte ve wrapu společně se salátem a majonézou.

 

Složení : Paprika, černý pepř, bílý pepř, kmín, koriandr, hořčice, fenykl, česnek, cibule, birdseye chilli

Země původu: Louisiana, USA

 

Na našem obchodě a eshopu vážený prodej od 1g.

 

Semena konopí nabízena na portálu 5semen.cz jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty [1]. Společnost Fiveseedsbank s.r.o. jakožto provozovatel portálu 5semen.cz odmítá a nenese odpovědnost za jakékoli nelegální použití prodávaných semen.