Logo 5semen.cz
0
0
Garance Nejlepší ceny

Naga Masala

Chilli Seeds

Dostupnost: Skladem
Varianty:
2,00

Zboží bude expedováno do 24 hodin

Charakteristika
Název: Naga Masala
Balení: 1g
Oficiální výrobce: Chilli Seeds
Popis produktu

Jedno z nejpopulárnějších chilli na světě - Naga Bhut Jolokia je jedno z nejžhavějších chilli s vice než 1.000.000 SHU. Tyto papriky byly rozemlety se směsí dalšího koření pro docílení opravdu nejpálivější masaly. Jakmile otevřete balení plná aromatická vůně se začne rozplývat. Koření lze přidat jako pasta a používá se jako marináda do vařeného jídla dle vašeho oblíbeného pokrmu, případně na jakékoli maso nebo ryby. Zaručujeme že ochutnáním této Masaly bude jedinečný a nezapomenutelný zážitek. 100% chuť originální indické kuchyně. Ostrost pokrmu určujete vy množstvím přidané Masaly. Jedno z nejprodávanějšího koření u nás na obchodě.

Složení: hřebíček, kardamom, badyán, žlutá hořčičná semínka, pískavice, řecké seno, kurkuma, kmín, koriandr, lipový list, Cayenne Chilli, Aleppo Chilli, Naga Chilli, černý pepř, sůl, Green Jalapeño.

 

Pálivost: střední (mix koření)

Země původu: India

 

Vážený prodej od 1g na naší prodejně i eshopu.

Semena konopí nabízena na portálu 5semen.cz jsou určená výhradně pro výzkumné, vědecké, potravinářské, či sběratelské účely. Nejsou určena k pěstování plodiny, vyjma oprávněnými subjekty [1]. Společnost Fiveseedsbank s.r.o. jakožto provozovatel portálu 5semen.cz odmítá a nenese odpovědnost za jakékoli nelegální použití prodávaných semen.