Logo 5semen.cz
0
0
Garantie Best-Preis

Červená řepa mletá

Chilli Mafia

Dostupnost: alles auf Lager
Kombinationen:
2,00

Ihre Bestellung wird innerhalb von 24 Stunden versendet

Eigenschaften
Name: Červená řepa mletá
Lateinischer Name: Beta vulgaris
Herkunftsland: China
Paket: 1g
Offizielle Hersteller: Chilli Mafia
Produktenbeschreibung

 

Latinský název: Beta vulgaris

100% sušená a mletá červená řepa! Sladká a zemitá chuť řepy Vám umožní ji použít na sladko, i na slano. Mletá řepa je součástí směsi Tandoori, což je tradičně připravovaný indický pokrm, přičemž pravá směs by měla obsahovat řepu, která tomuto pokrmu dodává specifickou růžovou barvu.

Stejně tak ji můžete použít do zálivek na saláty, do risotta, polévek, dipů a omáček.

Je skvělá i do sladkých pokrmů. Krásně s ní obarvíte lívance, můžete ji přidat do brownies, do lineckého cukroví a je lahodná ve smoothies. Zkuste kombinaci banán, jahody, bílý jogurt a řepa, určitě Vás nezklame. Stejně tak si ji můžete dát jen do bílého jogurtu a osladit medem či oblíbeným sirupem a dle chuti přidat ovoce, musli, či kombinaci obojího. Nebo si klidně vychutnejte jen oslazený jogurt s řepou.

 

Červená řepa je jako každá zelenina našemu tělu velice prospěšná. Zejména látka betain, kterou řepa překypuje. Brání kornatění tepen, podporuje činnost jater, je močopudná, vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči. Také zbavuje střeva jedovatých látek a odstraňuje zácpu.

Je to vitamínová bomba plná prospěšných látek. Je významným pomocníkem pro lidi trpící cukrovkou, jelikož pomáhá udržovat stabilní hladinu glukózy v krvi.

 

Země původu: Čína

 

Cannabissamen, die auf dem Webportal 5semen.com angeboten werden, sind ausschließlich für die wissenschaftliche Forschung und Entwicklung, als Lebensmittel, oder für Sammelzwecke bestimmt. Sie sind nicht für die Pflanzenproduktion bestimmt, außer für autorisierte Personen [1]. Der Händler und Betreiber des E-Shops 5semen.cz, Fiveseedsbank GmbH, kann nicht für eventuelle Gesetzesübertretungen anderer haftbar gemacht werden. Der Anbau von Cannabis ist gesetzlich geregelt. Bitte beachten Sie die geltenden Gesetze Ihres Landes! Unsere Produkte enthalten keine narkotischen oder psychotropen Substanzen wie THC.