Logo 5semen.cz
0
0
Garantie Best-Preis

New Mexico Red Chilli

Chilli Mafia

Dostupnost: alles auf Lager
Kombinationen:
2,00

Ihre Bestellung wird innerhalb von 24 Stunden versendet

Eigenschaften
Name: New Mexico Red Chilli
Lateinischer Name: Capsicum Annuum
Herkunftsland: Mexiko
Wärme: 3 000 SHU zu 5 000 SHU
Paket: Celéstk
Offizielle Hersteller: Chilli Mafia
Produktenbeschreibung

 

Absolutní nutností pro jakoukoliv kulinářskou příležitost. Ti, kteří chtějí, aby jejich sos nebo BBQ omáčka byla opravdu červená a pikantní, tak pro ně je jedinou volbou New Mexico Red ! 

New Mexico Red se pálivostí pohybuje okolo 10-35.000 jednotek SHU, což je vhodné i pro konzumenty, kteří nemají zkušenosti s chilli a zatoužili po ní. Po prvním ochutnání se dostaví naprosto úžasná a velmi specifická chuť této papričky. Za pár okamžiků přijde nástup pálivosti tak specifické pro každé chilli. Tento pocit však trvá pouze pár okamžiků a rozhodně to není žádné nesnesitelné peklo. Je prostě velmi příjemně pikantní a vhodné opravdu pro každého. Pokud chcete mírně pálivé jídlo, toto je rozhodně dobrá volba.

Obvykle se používá samostatně, ale lze jej kombinovat díky opravdu jedinečné chuti i s jiným chilli kořením ve stejném rozsahu pálivosti.

 

Dejte si opravdu pozor na některé " chilli koření" prodávané v supermarketech s podezřele nízkou (někdy také ne) cenou. Výrobci se nestydí používat umělá barviva. 

Tato paprika je 100% čisté papriky ! 

Nejvyšší kvalita, kterou oceníte především v chuti připraveného jídla a při grilování.

Můžeme jen vřele doporučit !!!

Jedná se o sušené celé papričky.

 

Pálivost: 25.000 - 35.000 SHU

Země původu: Mexico

 

 

Cannabissamen, die auf dem Webportal 5semen.com angeboten werden, sind ausschließlich für die wissenschaftliche Forschung und Entwicklung, als Lebensmittel, oder für Sammelzwecke bestimmt. Sie sind nicht für die Pflanzenproduktion bestimmt, außer für autorisierte Personen [1]. Der Händler und Betreiber des E-Shops 5semen.cz, Fiveseedsbank GmbH, kann nicht für eventuelle Gesetzesübertretungen anderer haftbar gemacht werden. Der Anbau von Cannabis ist gesetzlich geregelt. Bitte beachten Sie die geltenden Gesetze Ihres Landes! Unsere Produkte enthalten keine narkotischen oder psychotropen Substanzen wie THC.